Kawa Ekologiczna

Niezwykle ważna kategoria dla alergików ale również istotna dla innych konsumentów dla których najwyższa jakość kawy jest priorytetem. W ofercie Wytwórni Kawy posiadamy kawy z plantacji ekologicznych czyli z takich, które otrzymują certyfikat ECO dla plantacji, które nie stosują nawozów sztucznych ani żadnych substancji chemicznych.

Nasza firma powstała z miłości do aromatycznych ziaren, które rozbudzają wyobraźnię. Dlatego też w naszym sklepie internetowym swojego miejsca nie mogły nie mieć ekologiczne kawy speciality. To te, które cechują się najlepszą jakością ziaren, intensywnym smakiem i aromatem. Jeśli zależy Ci na tym, co spełnia najwyższe standardy, to powinieneś skusić się właśnie na ten typ małej czarnej.

Naturalne ziarna kawy speciality bez chemii

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są w obecnym świecie zrównoważone uprawy, które nie wykorzystują sztucznych nawozów. Dlatego też w naszym sklepie znajduje się kawa ekologiczna. Dzięki naturalnym metodom wzrostu możesz cieszyć się w pełni z prawdziwego smaku ziaren, nieskalanego chemicznymi dodatkami. W związku z tym zaskoczyć Cię może to, jak będzie smakowała mała czarna!

Brazylia Yellow Burbon - ARABICA 100%
Dostępne opakowania: 250g , 500g , 1kg
Cena: 26,00 zł
Dominikana Barahona AA - ARABICA 100%
Dostępne opakowania: 250g , 500g , 1kg
Cena: 39,00 zł
Indie Monsooned Malabar - ARABICA 100%
Dostępne opakowania: 250g , 500g , 1kg
Cena: 28,00 zł
Kenya AA - ARABICA 100%
Dostępne opakowania: 250g , 500g , 1kg
Cena: 38,00 zł
Nikaragua Maragogype - ARABICA 100%
Dostępne opakowania: 250g , 500g , 1kg
Cena: 42,00 zł

Ziarna z całego świata w jednym miejscu

W swoim asortymencie posiadamy szeroki wybór ziaren z różnych części świata – z Indii, Brazylii, a nawet Nikaragui. Sam możesz zdecydować, który rodzaj 100%-towej Arabiki najbardziej przypadnie Ci do gustu. Ekologiczne kawy speciality posiadają różny poziom kwasowości, a także mocy. Dodatkowo zdajemy sobie sprawę z tego, że istnieje już wiele sposobów parzenia aromatycznego naparu, dlatego też możesz wybrać ten, z którego korzystasz Ty. Dzięki temu dopasujesz rodzaj ziaren, a także ich grubość do Twojej ulubionej metody.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy rozwieją Twoje wątpliwości.

Dlaczego my? To co nas wyróżnia!
do góry
Wytwórnia Kawy Agata Mikulska |
tel: +48 575 527 000 |
email: [email protected] lub [email protected] |
NIP: 7262524914
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl